GWARANCJA

 

Produkty zakupione w naszej Firmie mają 3 letni okres gwarancji na skórę. Gwarancja rozpoczyna się od daty zakupu produktu wpisanej do karty gwarancyjnej przez sprzedającego. Do każdej torebki dołączana jest specjalna karta stanowiąca o oryginalności i pochodzeniu produktu. Jest jednocześnie podstawą gwarancji. Każdy produkt wypuszczony przez linie jest ewidencjonowany, klient w razie zgubienia karty może wnioskować o wydanie duplikatu.

Ujawniona w okresie gwarancji ewentualna niesprawność produktu lub jego wada powstała z przyczyn tkwiących w zakupionym produkcie będzie usunięta bezpłatnie. W przypadku, gdy naprawa produktu okaże się niemożliwa z jakiegokolwiek powodu, firma zobowiązuje się do wymiany produktu w ramach gwarancji na taki sam* lub inny produkt po ówczesnej konsultacji z klientem.

W terminie 7 dni od otrzymania towaru Garbarnia Klęczany podejmie decyzję o naprawie lub wymianie towaru i poinformuje o tym klienta. Naprawa gwarancyjna zostanie wykonana w możliwie najkrótszym terminie.
W przypadku wyrobów ze skóry gwarancja obejmuje wyłącznie wady powstałe z winy producenta z wyłączeniem:

  • naturalnego zużycia,
  • uszkodzeń mechanicznych i termicznych,
  • uszkodzeń zamków błyskawicznych, okuć, ozdób oraz części demontowanych.

Skóra jest produktem naturalnym, Garbarnia nie może zagwarantować trwałości koloru ani odporności na deszcz. Prawdziwa skóra może okazywać naturalne ślady. Jeżeli na skórze widoczne są jakiekolwiek ślady związane z fakturą materiału prosimy nie traktować ich jako wady gdyż znaki takie są naturalnym dowodem autentyczności, szlachetności skóry i oznaką indywidualności wyrobu. Ponadto wyroby z włosem naturalnym objęte są roczną gwarancją. Włos może wypadać, wycierać się, firma nie ponosi za to odpowiedzialności.

Wyroby skórzane należy czyścić i impregnować ogólnie dostępnymi w handlu środkami do czyszczenia i konserwacji wyrobów skórzanych. Prosimy jednak w razie problemów o konsultacje telefoniczną. W wypadku przemoczenia wyrobu skórzanego nie należy suszyć go w bezpośrednim sąsiedztwie źródeł ciepła lecz wyłącznie w miejscach suchych i przewiewnych.

Dokonywanie samodzielnych przeróbek i wszelkich zmian skutkuje utratą gwarancji.

*Linia beee-g będzie dokładać wszelkich starań aby produkt był zbliżony do pierwotnego, powodem tej sytuacji są różnice w fakturze skóry, odcieniu, grubości itp.